Laminária - partner spoločnosti Vertera 

Laminaria.sk - partner spoločnosti VERTERA - poradenstvo, sprostredkovanie - registrácia, objednávky

Vertera Vertera Gél Vertera Forte Arthroplast Kozmetika AngioLive Objednávka Kontakt SK PL HU CZ AT

 


 

VERTERA FORTE ( Original / Višňa / Čierna ríbezľa / Jablko / s medom)

 

VerteraVertera Forte Original

Vertera Forte gél poskytuje telu jód a podporuje správne fungovanie vnútorných orgánov.

Základnou zložkou gélu Vertera je chaluha - hnedé morské riasy bohaté na jód.

Jód z rastlín (napríklad morských rias alebo žeruchy) a morských rýb je ľahko metabolizuje. Preto sa gél Vertera Forte na základe morských rias - chaluhy - môže stať vynikajúcim zdrojom prírodného jódu.

Nedostatočné množstvo jódu v dennej strave vedie k poruchám štítnej žľazy: produkuje menej hormónov. Hormonálna rovnováha je znížená, je narušené veľa metabolických procesov: energetický metabolizmus, kognitívne funkcie, funkcie nervového systému.

Ľudský organizmus nedokáže samostatne produkovať jód, preto je závislý na tom, aké množstvo tohto prvku každodenne získavame spolu s jedlom.

Jód napomáha normalizácii kognitívnych funkcií, energetickému metabolizmu a fungovanie nervového systému.

Jód prispieva správnej produkcii hormónov štítnej žľazy a správnej funkcii štítnej žľazy, tiež napomáha dobrému stavu kože.

Riasa chaluha disponuje celkovými regeneračnými vlastnosťami na podporu telesných funkcií: zaisťuje potrebné množstvo jódu, ktoré potrebujú fyziologické metabolické procesy, posilňuje imunitu.

Chaluhy sú druhou dôležitou zložkou gélu, podporujú správnu funkčnosť tráviacej sústavy a vylučovaciu funkciu čriev. Znižujú spotrebu energie a často sú používané v programoch na znižovanie telesnej hmotnosti.

Zloženie produktu

Voda, drvené riasy (chaluha prstová), prášok z rias (Chaluha bublinatá), regulátor kyslosti - glukonát vápenatý, antioxidant - kyselina citrónová, taxifolin.

Použitie

Odporúčaná denná dávka a aplikácia: 15 g prípravku raz denne 30 minút pred jedlom. Odporúča sa miešať s džúsom (jablko, višňa, broskyňa atď.).

Kontraindikácie: neužívajte, ak je jód kontraindikovaný, pri precitlivenosti na jód a individuálnej neznášanlivosti jednotlivých zložiek. Pred použitím sa poraďte s lekárom, najmä to platí pre tehotné a dojčiace ženy a tiež v prípade problémov s ochorením obličiek a štítnej žľazy. Nie je určené pre deti do 7 rokov.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Výrobok by nemal byť používaný ako náhrada za rôznorodú výživu.

Produkt musí byť skladovaný mimo dosahu detí.

Je dôležité dodržiavať plnohodnotnú, vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Na dosiahnutie deklarovaného potrebného účinku produkt používajte 21 dní.

Hmotnosť výrobku: 500 gr

 

Vertera Forte Cherry / VišňaVertera

Trpkú a prenikavú chuť višňovej šťavy milujú mnohí. Preto prospešný desert Vertera Forte Višňa má všetky šance, aby sa stal vašou obľúbenou pochúťkou, ktorá navyše podporuje správne fungovanie ľudského organizmu.

Vertera Forte Višňa bude vašou doplnkom a ozdobou vašej stravy ako čerešnička na torte.

Zložky gélu - hnedé morské riasy bohaté na jód (chaluhy) a extrakty liečivých rastlín - podporujú správnu funkciu mnohých telesných systémov.

Ľudský organizmus nedokáže samostatne produkovať jód, preto je závislý na tom, aké množstvo tohto prvku každodenne získavame spolu s jedlom.

Jód z rastlín (napríklad morských rias alebo žeruchy) a morských rýb je ľahko metabolizuje. Preto sa gél Vertera Forte Višňa na základe morských rias môže stať vynikajúcim zdrojom prírodného jódu.

Jód napomáha normalizácii kognitívnych funkcií, energetickému metabolizmu a fungovanie nervového systému.

Jód prispieva správnej produkcii hormónov štítnej žľazy a správnej funkcii štítnej žľazy, tiež napomáha dobrému stavu kože.

Základnou zložkou gélu Vertera Forte Višňa je chaluha. Má regeneračné vlastnosti na podporu a udržanie telesných funkcií: zaisťuje potrebné množstvo jódu, ktoré potrebujú fyziologické metabolické procesy, posilňuje imunitu.

Chaluhy podporujú zdravie tráviacej sústavy a vylučovaciu funkciu čriev. Znižujú spotrebu energie a často sú používané v programoch na znižovanie telesnej hmotnosti.

Extrakty liečivých rastlín v zložení gélu napomáhajú správnemu fungovaniu vnútorných orgánov.

Hloh čínsky veľkoplodý (Crataegus pinnatifida) podporuje správnu funkciu tráviaceho traktu a napomáha komfortnému trávenie. Plody čínskeho hlohu napomáhajú správnej funkcii srdca a kardiovaskulárneho systému.

Tonikum eleuterokoku ostnatého na podporu duševných a fyzických schopností v prípadoch slabosti a vyčerpania pomáha pri liečbe a rehabilitácii.

Harmanček pravý upokojuje ústnu dutinu a pomáha pri liečbe gastrointestinálnych ťažkostí, ako sú nadúvanie a grganie.

Nechtík lekársky podporuje správne fungovanie pečene, pomáha organizmu prekonať stres a tlak, zabraňuje vzniku zmien súvisiacich s vekom.

Sladké drievko podporuje funkcie rozmnožovacie sústavy a vylučovacej sústavy. Podporuje zdravie prostaty. Disponuje značnými antioxidačnými vlastnosťami. Napomáha udržiavanie duševného pokoja.

Echinacea purpurová podporuje zdravie dolných močových ciest a správnu funkciu imunitného systému.

Zloženie produktu

Voda, extrakt šťavy z višne, zahusťovadlo - alginát sodný, drvené riasy (chaluha prstová), aróma višne, prášok z chalúh (Chaluha bublinatá), prášok z listov kapusty (Kapusta obyčajná), extrakt z koreňa sibírskeho ženšenu (Eleuterokok ostnatý), extrakt z kvetov rumančeka (rumanček pravý), extrakt z plodov šípok (Ruža šípová), extrakt z kvetov nechtíka lekárskeho, extrakt zo nátržnice bahenného (Nátržník bahenný), extrakt z plodov čínskeho hlohu (Hloh peřenoklaný), sladidlo - steviolglykosid, extrakt koreňa sladkého drievka ( Sladké drievko), extrakt zo echinacea purpurová, taxifolin.

Použitie

Odporúčaná denná dávka a aplikácie: 1 polievková lyžica (20 g) prípravku jedenkrát denne 30 minút pred jedlom.

Kontraindikácie: neužívajte, ak je jód kontraindikovaný, pri precitlivenosti na jód a individuálnej neznášanlivosti jednotlivých zložiek. Pred použitím sa poraďte s lekárom, najmä tehotné a dojčiace ženy a tiež v prípade problémov alebo ochorenia obličiek a štítnej žľazy. Nie je určené pre deti do 7 rokov.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Výrobok by nemal byť používaný ako náhrada za rôznorodú výživu.

Produkt musí byť skladovaný mimo dosahu detí.

Je dôležité dodržiavať plnohodnotnú, vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Na dosiahnutie deklarovaného potrebného účinku prípravok používajte 21 dní.

Hmotnosť výrobku: 500 gr

 

VerteraForte with Honey / s medom

Základ Vertera Forte with Honey obsahuje gél z chalúh. Tieto morské riasy sú nenahraditeľným zdrojom jódu pre organizmus. Napomáhajú zlepšenie duševného výkonu, práce štítnej žľazy, sú zdrojom mikro a makroelementov a aminokyselín. Zloženie tejto stravy obsahuje aj prírodný med, propolis, včelí peľ, ktoré organizmus chránia pred škodlivými vonkajšími vplyvmi.

Jód napomáha normalizácii kongitivních funkcií, energetickému metabolizmu a fungovanie nervovej sústavy, normálnu produkciu hormónov štítnej žľazy.

Zloženie produktu

Voda, koncentrovaná jablčná šťava, chaluhy (latinsky Laminaria japonica), chaluhy (latinsky Fucus vesiculosus), prírodný med s včelím peľom, jablkový prášok, suchý výťažok zo stebiel (latinsky Stevia rebaudiana Bertoni).

Použitie

Užívať polievkovú lyžicu dvakrát denne, 30 minút pred jedlom.

Hmotnosť výrobku: 585 gr

 


Copyright © 2018 by PE&S
Použité obchodné značky, názvy produktov a vybrané grafické podklady sú vlastníctvom spoločnosti Vertera a PE&S.
Na obsah, texty a grafické stvárnenie www stránok sa vzťahujú vlastnícke práva PE&S v zmysle autorského a obchodného práva.
Použité obchodné značky, názvy produktov a vybrané grafické podklady sú vlastníctvom spoločnosti Vertera a PE&S.